Balticbus - Wynajem pojazdów

Wynajem samochodów osobowych, busów i autobusów

Zapytaj o dostępność
Zadzwoń

Co wyróżnia nasza wypożyczalnię

Wynajem autobusów

Nie ograniczamy się do pojazdów osobowych, jako jedni z nielicznych mamy w swojej ofercie możliwość wynajmu autobusów.

Bogata oferta

Dopasujemy się do Twoich potrzeb – stworzyliśmy możliwość wynajmu samochodów bez kaucji, skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły!

Klarowna umowa

Dokładnie wiesz, na jakich warunkach wypożyczasz auto, abyś mógł czuć się w pełni usatysfakcjonowany współpracą z naszą wypożyczalnią.

Podstawienie pojazdu

Możemy dla Twojej wygody zawrzeć umowę na odległość, a następnie podstawić Ci auto na terenie Szczecina, ale również w dowolnym miejscu w kraju.

Zadbane pojazdy

Systematycznie dbamy o stan techniczny naszej floty, myjemy i dezynfekujemy auta po każdym kliencie. O nic nie musisz się martwić!

Mercedes Benz Sprinter 516 / 519CDI

Wynajem autobusów

WYNAJEM AUTOBUSÓW BEZ KIEROWCY 

Działamy z pełnym przekonaniem, że dzięki pasji i doświadczeniu jakie posiadamy jesteśmy w stanie zaoferować nową ofertę na rynku. Wynajem autobusów bez kierowcy! Stawiamy na nowoczesność, komfort oraz bezpieczeństwo wynajmowanych autobusów pod naszą marka: Mercedes Balticbus

Istnieje możliwość wypożyczenia autobusu bez kierowcy zarówno na dzień, jak również na dłuższy okres czasu. 

Wszystkie nasze pojazdy posiadają:  klimatyzację,  komfortowe fotele z opcją rozkładania i rozsuwania,  odtwarzacze DVD oraz systemy nagłośnieniowe z mikrofonem dla przewodnika, jeśli podróżuje on z Państwem.

Wszystkie czynności serwisowe związane z użytkowaniem pojazdu bierzemy na siebie, bez żadnych ukrytych kosztów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Top marka Premium

samochody osobowe

Zapewniamy nie tylko bogatą flotę samochodów osobowych klasy premium do użytku Klienta, ale również oferujemy pulę usług związanych z przewozami takimi samochodami lub busami.

Nie ograniczamy się do stałej floty pojazdów i gamy usług – nieustannie je poszerzamy, abyś mógł czuć się w pełni usatysfakcjonowany współpracą z naszą wypożyczalnią.

Wystarczy, że skorzystasz z naszej usługi wypożyczenia samochodu na doby lub tygodnie – zawsze, gdy masz ochotę przejechać się autem takich marek jak: Mercedes-Benz.

Długoterminowy wynajem samochodów marek premium to idealny sposób, by zawsze korzystać z tego, co najlepsze.

Skontaktuj się z nami chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i dopasujemy naszą ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb.

Mercedes Benz Sprinter 316 / 319CDI

Pojazdy dostawcze

W BalticBus otrzymasz dostęp do wypożyczenia bezpiecznych, w pełni wyposażonych pojazdów dostawczych. Flota samochodów to wyłącznie nowe modele, których okres użytkowania nie wynosi więcej niż dwa lata. Każdy pojazd, zanim zostanie wydany klientowi, przechodzi również gruntowny przegląd techniczny.

Wypożyczalnia aut dostawczych BalticBus to obszerne, przestronne pojazdy, wyposażone w pełny pakiet ubezpieczeń. Jeśli chcesz wynająć sprawny, bezpieczny i czysty samochód, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Zapewniamy bardzo dobre ceny oraz uczciwe warunki umowy. Zarezerwuj, odbierz samochód i ciesz się komfortową i bezpieczną jazdą.

Przewiń do góry