o nas

Krótka historia

balticbus

W dzisiejszych czasach rynek przepełniony jest ofertami autobusów marki Mercedes Benz Sprinter w różnej konfiguracji i w bardzo konkurencyjnych cenach. Jednak nie zawsze idzie za tym jakość i funkcjonalność.

Jako obserwator rynku, z ogromnym doświadczeniem – będąc również przewoźnikiem od 20 lat, zmagaliśmy się z wieloma problemami dotyczącymi jakości i funkcjonalności autobusów. Wychodząc naprzeciw wymaganiom coraz to bardziej świadomych Klientów, rozszerzyliśmy swoją ofertę poza produkcję na własne potrzeby. 

Postanowiliśmy skierować ofertę dla innych przewoźników, znając jak mało kto realia i potrzeby rynku. Zostaliśmy renomowanym producentem wysokiej klasy zabudowy autobusowej i samochodów dostawczych. Specjalizujemy się w pojazdach przeznaczonych do transportu osób. Busy te są wybierane przez wiele firm, zajmujących się przewozami pasażerskimi. Można je spotkać zarówno na trasach krajowych, jak i zagranicznych. 

Oferowane przez nas zabudowy busów do przewozu osób gwarantują bezpieczeństwo podróżnym.

Nie jesteś jeszcze przekonany?

Dlaczego My

Najwyższa jakość

Przywiązujemy dużą wagę do jakości i spełniania najwyższych wymagań Klientów. Wszystkie procesy i planowanie produkcji są ściśle zgodne z ISO 9001: 2009. 

Doświadczenie

Podstawą naszego doświadczenia jest wiedza i umiejętności, które zdobyliśmy jako przewoźnik. Doskonale wiemy, jak duże znaczenie ma odpowiednia konstrukcja zabudowy do autobusów. 

Serwis i gwarancja

Każdy pojazd ma fabryczną gwarancję na standardowych warunkach. Montowane komponenty posiadają homologację i certyfikaty gwarantujące najwyższy stopień bezpieczeństwa.

Zadowolenie klienta

Zaufało nam wiele firm z Polski i zagranicy, w tym z sektora administracji publicznej. Nasze działania niosą korzyść dla całego otoczenia firmy, pracowników, Klientów i są gwarancją osiągania założonych celów. 

Innowacyjna technologia

Najnowsze technologie, innowacyjne rozwiązania projektowe i wykwalifikowany personel pozwalają nam spełnić potrzeby najbardziej wymagającego Klienta. Silną stroną zakładu stanowi załoga świetnie wykwalifikowanych specjalistów. 

Dobra praktyka produkcyjna

Dobra praktyka produkcyjna i świadomość ekologiczna są dla nas bardzo ważne. Stąd wybierając dostawców części i metody produkcji zwracamy szczególną uwagę na przestrzeganie obu kryteriów. 

Przewiń do góry